See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w podziale na 7 części
Beschreibung: Zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w podziale na 7 części część 1: Hala sportowa część 2: Sport ogólny część 3: Siłownia część 4: SERE część 5: Narciarstwo część 6: Wspinaczka część 7: Basen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: Hala sportowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podzielone na następujące części: Część 1: Hala sportowa;
Los: LOT-0002
Titel: część 2: Sport ogólny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podzielone na następujące części: Część 2: Sport ogólny
Los: LOT-0003
Titel: część 3: Siłownia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podzielone na następujące części: Część 3: Siłownia
Los: LOT-0004
Titel: część 4: SERE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podzielone na następujące części: Część 4: SERE
Los: LOT-0005
Titel: część 5: Narciarstwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podzielone na następujące części: Część 5: Narciarstwo
Los: LOT-0006
Titel: część 6: Wspinaczka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podzielone na następujące części: Część 6: Wspinaczka
Los: LOT-0007
Titel: część 7: Basen
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubiorów oraz sprzętu sportowego dla jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego podzielone na następujące części: Część 7: Basen