498899-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenreinigung – Letnie i zimowe oczyszczanie ulic,placów,parkingów,zatok przystankowych,ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszo-rowerowych, wysepek, centr. przesiadkowych i torowisk tramwaj. w Katowicach 2026/27
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLetnie i zimowe oczyszczanie ulic,placów,parkingów,zatok przystankowych,ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszo-rowerowych, wysepek, centr. przesiadkowych i torowisk tramwaj. w Katowicach 2026/27
BeschreibungLetnie i zimowe oczyszczanie ulic, placów, parkingów, zatok przystankowych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszorowerowych, wysepek, centrów przesiadkowych oraz torowisk tramwajowych wbudowanych w jezdnie na terenie miasta Katowice w roku 2026/2027 r
Interne Kennung34/VII/2026/WP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelLetnie i zimowe oczyszczanie ulic, placów, parkingów, zatok przystankowych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszorowerowych, wysepek, centrów przesiadkowych oraz torowisk tramwajowych wbudowanych w jezdnie na terenie miasta Katowice w roku 2026/2027 r.
BeschreibungLetnie i zimowe oczyszczanie ulic, placów, parkingów, zatok przystankowych, ścieżek rowerowych, ciągów pieszych i pieszorowerowych, wysepek, centrów przesiadkowych oraz torowisk tramwajowych wbudowanych w jezdnie na terenie miasta Katowice w roku 2026/2027 r.
Interne Kennung33/VII/2026/WP
498899-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier34/VII/2026/WP
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90611000 Street-cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier33/VII/2026/WP