See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van het MANBRU teletransmissienetwerk
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhoud van de uitrusting van het MANBRU teletransmissienet van Brussel Mobiliteit, Directie Onderhoud. Het onderhoud is preventief, correctief, evolutief, adaptatief, proactief.
Interne Kennung: BMB/DE-DO/E25.161
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50332000 Wartung im Bereich Fernmeldeinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BMB/DE-DO/E25.161 - 1
Interne Kennung: 1