See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami na rzecz Spółki „Koleje Małopolskie” celem zapewnienia obsługi Małopolskich Linii Dowozowych z podziałem na 10 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 276930-2025
Interne Kennung: DZ.26.167.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 1 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: miasto Kraków, powiat krakowski, powiat myślenicki, powiat wielicki, powiat bocheński, powiat suski, powiat wadowicki. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 746 599,68 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 3 autobusami
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach prawa opcji może przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, na okres do 12 miesięcy, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2026 roku
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 2 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat wielicki, powiat krakowski, powiat myślenicki, powiat proszowicki, powiat bocheński, powiat limanowski, miasto Kraków. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 2 553 327,36 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 9 autobusami
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 3 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat bocheński, powiat limanowski, powiat myślenicki, powiat brzeski, powiat wielicki. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 359 976,96 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 2 autobusami
Interne Kennung: Zadanie 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach prawa opcji może przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, na okres do 12 miesięcy, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2026 roku,
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 4 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat bocheński, powiat limanowski, powiat myślenicki, powiat proszowicki, powiat brzeski, powiat wielicki, powiat proszowicki. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 338 722,56 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 2 autobusami.
Interne Kennung: Zadanie 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach prawa opcji może przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, na okres do 12 miesięcy, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2026 roku.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 5 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat bocheński, powiat limanowski, powiat myślenicki, powiat wielicki, miasto Kraków, powiat krakowski, miasto Tarnów, powiat tarnowski, powiat brzeski, powiat proszowicki, powiat dąbrowski. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 821 648,88 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 3 autobusami.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 6 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat bocheński, powiat limanowski, powiat myślenicki, powiat wielicki, powiat suski, powiat krakowski, miasto Kraków. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 1 046 157,12 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 3 autobusami .
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 7 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat limanowski, powiat myślenicki, powiat krakowski, miasto Kraków, powiat wadowicki, powiat oświęcimski, powiat suski, powiat chrzanowski, powiat olkuski, powiat nowotarski, powiat wielicki. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 1 287 204,48 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 5 autobusami
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 8 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat olkuski, powiat krakowski, miasto Kraków, powiat miechowski, powiat chrzanowski. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 316 920,24 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 1 autobusem .
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 9 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat nowosądecki, miasto Nowy Sącz, powiat gorlicki, powiat limanowski, powiat brzeski, powiat tarnowski, miasto Tarnów, powiat nowotarski, powiat tatrzański. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 444 657,60 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 2 autobusami .
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: W ramach zawartej umowy na zadanie nr 10 Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat tarnowski, miasto Tarnów, powiat nowosądecki, powiat gorlicki, powiat dąbrowski, powiat brzeski, powiat bocheński. Maksymalna do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy (zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji) wynosi 596 937,60 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 2 autobusami .
Interne Kennung: Zadanie 10