See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová plavecká hala Litvínov
Beschreibung: Jedná se o výstavbu třípodlažní kryté plavecké haly s 25metrovým plaveckým bazénem se 6-ti drahami, dětským brouzdalištěm, rekreačním bazénem s divokou řekou a vodními atrakcemi, součástí jsou též saunové provozy s ochlazovacími bazénky (parní lázeň, herbal sauna, bio sauna, ceremoniální sauna), wellness a cvičební sál, samostatné šatny s hygienickým zázemím návštěvníků, masérna, kanceláře, gastroprovoz, strojovny bazénové technologie vč. akumulačních nádrží, vzduchotechniky, vytápění, elektro, měření a regulace atd. a zázemí zaměstnanců. V rámci výstavby bude zbudováno také parkoviště se 40-ti kolmými parkovacími stáními. Předmětem zakázky je i nová trafostanice. Před výstavbou plavecké haly dojde k demolici stávajícího objektu šaten a ubytoven letního koupaliště.
Interne Kennung: P23V00000140
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0007