2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka granulovaného krmiva pro pstruhy na období 2024-2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dodávku granulovaného krmiva pro chov pstruhů. Součástí předmětu veřejné zakázky je dále poskytování poradenského a konzultačního servisu souvisejícího s dodávkou granulovaného krmiva v rozsahu cca 30 hodin za rok. S vybraným účastníkem bude uzavřena rámcová dohoda na období 4 let. Předpokládané množství odebraného granulovaného krmiva za celé období trvání veřejné zakázky (tj. za 4 roky) je 300 tun. Předpokládané množství odebraného granulovaného krmiva za 1 rok je cca 75 tun. Dodavatel musí být schopen na základě dílčích objednávek realizovat dodávky granulovaného krmiva na uvedená místa plnění uvedené v čl. 2 až 2krát měsíčně v celkovém množství cca 6-12 tun granulovaného krmiva za měsíc.
Interne Kennung: 1583
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15711000 Fischfutter
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) V případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem Rámcové dohody, případně v průběhu plnění předmětu Rámcové dohody dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných ke dni zdanitelného plnění. 2) Veškeré ceny uvedené v Rámcové dohodě jsou uvedeny v korunách českých. Stane-li se v mezidobí Česká republika členem Evropské měnové unie a bude-li v době účinnosti Rámcové dohody a kterékoli Prováděcí smlouvy závazně stanoven koeficient pro přepočet CZK na EUR, budou ceny sjednané v CZK přepočteny do EUR na základě odpovídajícího koeficientu sjednaného v mezinárodních úmluvách, kterými bude Česká republika vázána, jakož i v souladu s případnou tomu odpovídající vnitrostátní právní úpravou České republiky. 3) Jednotkové ceny krmiva je možné změnit formou písemného dodatku rámcové dohody, pokud dojde na světových trzích k nárůstu cen komodit, jejichž užití je nezbytné k výrobě krmiva, které je předmětem rámcové dohody. Zadavatel (objednatel) uzavře dodatek pouze tehdy, pokud vybraný dodavatel o uzavření písemně požádá a zároveň prokazatelně doloží, že nárůst ceny krmiva je odůvodněn nárůstem ceny příslušné komodity. Pokud zadavatel (objednatel) se změnou ceny nebude souhlasit, je oprávněn od rámcové dohody odstoupit. 4) Jednotkové ceny krmiva je možné upravit (zvýšit/snížit) v závislosti na změnách kurzu koruny, a to takto: Dojde-li po uzavření této rámcové dohody ke změně kurzu (devizový střední kurz vyhlášený ČNB) české měny (CZK) vůči měně euro (EUR) o více nebo méně než 1 Kč oproti níže uvedenému kurzu – tj. kurz zveřejněný dva dny před vyhlášením zadávacího řízení na tuto veřejnou zakázku, je objednatel povinen zaplatit jednotkové ceny za krmivo ve výši snížené nebo zvýšené tak, aby částka v české měně odpovídala změně příslušného kurzu. Kurz CZK/EUR zveřejněný dva dny před vyhlášením zadávacího řízení na tuto veřejnou zakázku je 25,350. Pro přepočet výše jednotkových cen za krmivo bude rozhodující aktuální výše kurzu české koruny vůči euru ke dni předcházejícímu dni potvrzení dílčí objednávky dodavatelem. 5) Změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) dojde k předčasnému ukončení Rámcové dohody v souladu s jejím zněním nebo jinak v souladu s právními předpisy platnými v České republice; b) vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek této veřejné zakázky; c) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a zákona; d) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění Rámcové dohody na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky; e) pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít Rámcovou dohodu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí, případně další v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené v písmenech a) až d) tohoto odstavce.