2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowa ochrona fizyczna nieruchomości Zamawiającego w Piasecznie przy ul. Technicznej 6, ul. Technicznej 4, ul. Julianowskiej 27 oraz ul. Żeromskiego 40 przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona fizyczna nieruchomości Zamawiającego w Piasecznie przy ul. Technicznej 6, ul. Technicznej 4, ul. Żeromskiego 40 oraz ul. Julianowskiej 27 przez okres 24 miesięcy. 2 Przedmiot zamówienia jest sklasyfikowany wg. Wspólnego Słownika Zamówień (Klasyfikacja CPV) pod kodami a) 79710000-4 (usługi ochrony) b) 79711000-1 (usługi nadzoru przy użyciu alarmu). 3 Usługa ochrony, o której mowa w ust. 1: na terenie nieruchomości Zamawiającego będzie świadczona zgodnie z zasadami wymienionymi w Opisie przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ 4 Ochronie podlegają nieruchomości: a) 05-500 Piaseczno ul. Techniczna 6 b) 05-500 Piaseczno ul. Techniczna 4 c) 05-500 Piaseczno ul. Julianowska 27 (Cmentarz Komunalny) d) 05-500 Piaseczno, ul. Żeromskiego 40 (Stacja Przeładunkowa)
Interne Kennung: 6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Całodobowa ochrona fizyczna nieruchomości Zamawiającego w Piasecznie przy ul. Technicznej 6, ul. Technicznej 4, ul. Julianowskiej 27 oraz ul. Żeromskiego 40 przez okres 24 miesięcy
Interne Kennung: 06/2026