2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie sal telekonferencyjnych w budynku Zamawiającego
Beschreibung: Doposażenie sal telekonferencyjnych w budynku Zamawiającego, poprzez dostawę, montaż z kalibracją oraz konfigurację zestawów telekonferencyjnych oraz ekranu wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz licencjami. I. Zakres zamówienia: 1. Doposażenie sal telekonferencyjnych w budynku Zamawiającego, poprzez dostawę, montaż z kalibracją oraz konfigurację zestawów telekonferencyjnych oraz ekranu wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz licencjami – zamówienie podstawowe. 2. Udzielenie wsparcia w konfiguracji i obsłudze ekranu oraz zestawów telekonferencyjnych oraz oprogramowania przez okres 3 lat w maksymalnym wymiarze 150 godzin – zamówienie opcjonalne.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Doposażenie sal telekonferencyjnych w budynku Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Udzielenie wsparcia w konfiguracji i obsłudze ścian oraz zestawów telekonferencyjnych przez okres 3 lat w maksymalnym wymiarze 150 godzin