2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van inzamelvoertuigen en een haakarmvoertuig
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van inzamelvoertuigen en een haakarmvoertuig. Levering van 19 inzamelvoertuigen en 1 haakarmvoertuig.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142200 Schaufelbagger, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van een haakarmvoertuig (HVO/diesel). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142200 Schaufelbagger
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Levering van achterladers (BEV). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Levering van zijladers (BEV) inclusief optioneel containers. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34140000 Heavy-duty motor vehicles
Additional classification (cpv): 34142200 Skip loaders, 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34142200 Skip loaders
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3
Internal identifier: 3