See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – 48 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4 do SWZ- wzór umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 1 - leki różne.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pozycji pakietu. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji nie może być większa od 50% ilości określonej dla tej pozycji w pakiecie. Faktyczna ilość, zamówionego w trakcie realizacji umowy przedmiotu zamówienia, uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w okresie, na jaki zostanie zawarta umowa. Ilość zamawianego w ramach umowy towaru może być różna od ilości określonej w opisie przedmiotu zamówienia. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - Acidum tranexamicum
Beschreibung: PAKIET 2 - Acidum tranexamicum
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 3 - leki różne.
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Immunoglobulin, human anti-D
Beschreibung: PAKIET 4 - Immunoglobulin, human anti-D
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - Alteplasum, Tenekteplasum
Beschreibung: PAKIET 5 - Alteplasum, Tenekteplasum
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 6 - leki różne.
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 7 - leki różne.
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 8 - leki różne.
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 9 - leki różne.
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 10 - leki różne.
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 11 - leki różne.
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - Immunoglobulinum
Beschreibung: PAKIET 12 - Immunoglobulinum
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 13 - leki różne.
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - Immunoglobulinum humanum anti-D
Beschreibung: PAKIET 14 - Immunoglobulinum humanum anti-D
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - Sevofluranum
Beschreibung: PAKIET 15 - Sevofluranum
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - Prothrombinum multiplex humanum
Beschreibung: PAKIET 16 - Prothrombinum multiplex humanum
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 - Cisatracurium
Beschreibung: PAKIET 17 - Cisatracurium
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18 - Immunoglobulinum humanum normale .
Beschreibung: PAKIET 18 - Immunoglobulinum humanum normale .
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 - Fidaxomycinum
Beschreibung: PAKIET 19 - Fidaxomycinum
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 - Lorazepamum
Beschreibung: PAKIET 20 - Lorazepamum
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21 - Ornithini aspartas
Beschreibung: PAKIET 21 - Ornithini aspartas
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 22 - leki różne.
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 23 - leki różne.
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24- Paliperidonum
Beschreibung: PAKIET 24- Paliperidonum
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25 - Risperidonum
Beschreibung: PAKIET 25 - Risperidonum
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26 - Sugammadexum
Beschreibung: PAKIET 26 - Sugammadexum
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27 - Albuminum humanum solutio
Beschreibung: PAKIET 27 - Albuminum humanum solutio
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28 - roztwór do hemodializy/do hemofiltracji
Beschreibung: PAKIET 28 - roztwór do hemodializy/do hemofiltracji
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29 - Desfluranum
Beschreibung: PAKIET 29 - Desfluranum
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 30 - leki różne.
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31 - Insulina
Beschreibung: PAKIET 31 - Insulina
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32 - Ferri hydroxydum saccharum
Beschreibung: PAKIET 32 - Ferri hydroxydum saccharum
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 33 - leki różne.
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34 - Natrii valproas
Beschreibung: PAKIET 34 - Natrii valproas
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35 - Natrii valproas
Beschreibung: PAKIET 35 - Natrii valproas
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36 - Jałowy zel znieczulający do cewnikowania
Beschreibung: PAKIET 36 - Jałowy zel znieczulający do cewnikowania
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37 - Ferricum derisomaltosum
Beschreibung: PAKIET 37 - Ferricum derisomaltosum
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38 - Misoprostolum , karboksymaltoza żelazowa
Beschreibung: PAKIET 38 - Misoprostolum , karboksymaltoza żelazowa
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39 - Produkt leczniczy 2 mmol/l potasu
Beschreibung: PAKIET 39 - Produkt leczniczy 2 mmol/l potasu
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40 - Dapagliflozinum
Beschreibung: PAKIET 40 - Dapagliflozinum
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41 - Idarucyzumab
Beschreibung: PAKIET 41 - Idarucyzumab
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42 - Andeksanet alfa
Beschreibung: PAKIET 42 - Andeksanet alfa
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 43 - leki różne.
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET 44 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 44 - leki różne.
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45 - Cefiderocol
Beschreibung: PAKIET 45 - Cefiderocol
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46 - phenobarbital sodium
Beschreibung: PAKIET 46 - phenobarbital sodium
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET 47 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 47 - leki różne.
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET 48 - leki różne
Beschreibung: PAKIET 48 - leki różne.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET 1 - leki różne
Description: PAKIET 1 - leki różne.
Options:
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET 2 - Acidum tranexamicum
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET 3 - leki różne
Description: PAKIET 3 - leki różne.
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET 6 - leki różne
Description: PAKIET 6 - leki różne.
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET 7 - leki różne
Description: PAKIET 7 - leki różne.
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET 8 - leki różne
Description: PAKIET 8 - leki różne.
Lot: LOT-0009
Title: PAKIET 9 - leki różne
Description: PAKIET 9 - leki różne.
Lot: LOT-0010
Title: PAKIET 10 - leki różne
Description: PAKIET 10 - leki różne.
Lot: LOT-0011
Title: PAKIET 11 - leki różne
Description: PAKIET 11 - leki różne.
Lot: LOT-0012
Title: PAKIET 12 - Immunoglobulinum
Lot: LOT-0013
Title: PAKIET 13 - leki różne
Description: PAKIET 13 - leki różne.
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Title: PAKIET 15 - Sevofluranum
Description: PAKIET 15 - Sevofluranum
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Title: PAKIET 17 - Cisatracurium
Description: PAKIET 17 - Cisatracurium
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Title: PAKIET 19 - Fidaxomycinum
Description: PAKIET 19 - Fidaxomycinum
Lot: LOT-0020
Title: PAKIET 20 - Lorazepamum
Description: PAKIET 20 - Lorazepamum
Lot: LOT-0021
Title: PAKIET 21 - Ornithini aspartas
Lot: LOT-0022
Title: PAKIET 22 - leki różne
Description: PAKIET 22 - leki różne.
Lot: LOT-0023
Title: PAKIET 23 - leki różne
Description: PAKIET 23 - leki różne.
Lot: LOT-0024
Title: PAKIET 24- Paliperidonum
Description: PAKIET 24- Paliperidonum
Lot: LOT-0025
Title: PAKIET 25 - Risperidonum
Description: PAKIET 25 - Risperidonum
Lot: LOT-0026
Title: PAKIET 26 - Sugammadexum
Description: PAKIET 26 - Sugammadexum
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Title: PAKIET 29 - Desfluranum
Description: PAKIET 29 - Desfluranum
Lot: LOT-0030
Title: PAKIET 30 - leki różne
Description: PAKIET 30 - leki różne.
Lot: LOT-0031
Title: PAKIET 31 - Insulina
Description: PAKIET 31 - Insulina
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Title: PAKIET 33 - leki różne
Description: PAKIET 33 - leki różne.
Lot: LOT-0034
Title: PAKIET 34 - Natrii valproas
Lot: LOT-0035
Title: PAKIET 35 - Natrii valproas
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Title: PAKIET 40 - Dapagliflozinum
Lot: LOT-0041
Title: PAKIET 41 - Idarucyzumab
Description: PAKIET 41 - Idarucyzumab
Lot: LOT-0042
Title: PAKIET 42 - Andeksanet alfa
Lot: LOT-0043
Title: PAKIET 43 - leki różne
Description: PAKIET 43 - leki różne.
Lot: LOT-0044
Title: PAKIET 44 - leki różne
Description: PAKIET 44 - leki różne.
Lot: LOT-0045
Title: PAKIET 45 - Cefiderocol
Description: PAKIET 45 - Cefiderocol
Lot: LOT-0046
Title: PAKIET 46 - phenobarbital sodium
Lot: LOT-0047
Title: PAKIET 47 - leki różne
Description: PAKIET 47 - leki różne.
Lot: LOT-0048
Title: PAKIET 48 - leki różne
Description: PAKIET 48 - leki różne.