2. Verfahren
Verfahren
Titel: Journalistieke - en redactionele werkzaamheden en contentbeheer van de website agroberichtenbuitenland.nl en de sociale mediakanalen van het LVVN Attaché Netwerk
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft het uitvoeren van journalistieke - en redactionele werkzaamheden en contentbeheer van de website ABB en sociale media kanalen van het LAN. De werkzaamheden zijn gericht op het informeren van het Nederlands bedrijfsleven, kennis- en onderwijsinstellingen en non profit organisaties met internationale activiteiten en/of ambities in landbouw, visserij, voedsel en natuur over ontwikkelingen, trends en kansen in de landen waar het LAN actief is. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 120.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Overeenkomst (inclusief optiejaren) is € 480.000,- exclusief btw en exclusief indexering. De geraamde opdrachtwaarde is een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Er is bij het opstellen van dit Aanbestedingsdocument gehandeld met de actuele kennis en inzichten op het moment van opstellen.
Interne Kennung: 202602087
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht bestaat uit één (1) perceel. Dit betreft de hoofdopdracht. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 120.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Overeenkomst (inclusief optiejaren) is € 480.000,- exclusief btw en exclusief indexering. De geraamde opdrachtwaarde is een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Er is bij het opstellen van dit Aanbestedingsdocument gehandeld met de actuele kennis en inzichten op het moment van opstellen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties zijn van toepassing.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 202602087
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Additional classification (cpv): 79970000 Publishing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: