2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, zagospodarowanie odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Gminę Klucze.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport, oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych ( odpadów zmieszanych oraz zbieranych w sposób selektywny z podziałem na frakcje papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, bioodpady) z obiektów administrowanych przez Gminę Klucze. Zebrane odpady zostaną poddane procesom przygotowania do ponownego użycia poprzez recykling, unieszkodliwianie, inne procesy odzysku. Obowiązki i zobowiązania Wykonawcy zostały szczegółowo określone są we wzorze umowy (załącznik nr 5 do SWZ) stanowiącym integralną część specyfikacji warunków zamówienia przedmiotowego zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.16.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 170 Tonnen