2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagement
Beschreibung: Biezonderwijs gaat haar VSO onderwijs anders organiseren. We gaan daarbij een brede VSO brugklas en een volledige VSO arbeid organiseren op een voor Biezonderwijs nieuwe locatie op de Gershwinstraat 10 in Tilburg. Om het ontwerp en de realisatie van deze locatie te begeleiden is Biezonderwijs op zoek naar een projectmanager en een toezichthouder. De stichtingskosten voor de opdracht voor nieuwbouw en renovaties is circa 13 miljoen euro inclusief btw. We gaan ervan uit dat inschrijvers op basis van dit bedrag een inschatting kunnen doen van de omvang van de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Projectmanagement
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71312000 Structural engineering consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: -
Internal identifier: 1