See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi kominiarskie w lokalach i budynkach gminnych zarządzanych przez KZGM w Katowicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kominiarskich przez okres 24 miesięcy w budynkach/lokalach zarządzanych przez Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach, w następującym zakresie: zakres pierwszy (I): wykonanie rocznej kontroli stanu technicznego przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych ( z ciągiem grawitacyjnym i z ciągiem wymuszonym pracą urządzeń mechanicznych ), zgodnie z art. 62 ust. 1 pkt lit c) ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz.U. 2023 poz. 682 ze zm.). Liczba, typ lokali i przewodów określone są w załączniku nr 1 (tabela nr 1 i tabela nr 2) do projektowanych postanowień umowy, które zawierają wykazy adresowe budynków zarządzanych przez poszczególne Oddział Eksploatacji Budynków; zakres drugi (II): wykonywanie usług kominiarskich: • ustalenie przyczyny wadliwego działania wskazanego w zleceniu urządzenia grzewczo-kominowego wpiętego do danego przewodu, wraz z wydaniem pisemnej opinii; • sprawdzenie stanu technicznego, drożności i przydatności eksploatacyjnej przewodu kominowego i jego elementów oraz urządzeń grzewczo-kominowych, wentylacyjnych wpiętych do sprawdzanego przewodu; • wydanie opinii dotyczącej wskazania w danym pomieszczeniu przewodu kominowego i miejsca na podłączenie urządzenia grzewczego na paliwo stałe, ciekłe lub gazowe oraz elementów i urządzeń wentylacyjnych; • wydanie opinii, odnośnie prawidłowości podłączenia urządzenia grzewczo-kominowego, elementu lub urządzenia wentylacyjnego do przewodu kominowego niezależnie od jej długości wraz z wykonaniem inwentaryzacji tego przewodu kominowego i sprawdzeniem jego drożności i przydatności eksploatacyjnej; • kontrola drożności przewodów kominowych; • wskazanie miejsca przerwy lub nieszczelności w przewodzie kominowym – w budynkach użytkowanych – przy badaniu przewodu metodą tradycyjną niezależnie od ilości kondygnacji w budynku; • wskazanie miejsca przerwy lub nieszczelności w przewodzie kominowym – w budynkach użytkowanych badanie stanu technicznego przewodu kominowego przy użyciu kamery; • przeprowadzanie inwentaryzacji przewodów kominowych i/lub podłączeń do przewodów kominowych urządzeń grzewczo-kominowych, elementów i urządzeń wentylacyjnych w budynkach; • które będą zlecane w zależności od wystąpienia potrzeby. Ilości oraz szczegółowy opis usług kominiarskich określone są w załączniku nr 1 (tabela 3) do projektowanych postanowień umowy. zakres trzeci (III): okresowe usuwanie zanieczyszczeń z przewodów kominowych: dymowych, spalinowych i wentylacyjnych (z ciągiem grawitacyjnym i z ciągiem wymuszonym pracą urządzeń mechanicznych), oraz awaryjne (doraźne) czyszczenie przewodów kominowych, zgodnie z zakresem obowiązków określonym w załączniku nr 1b do projektowanych postanowień umowy. Ilości i rodzaje przewodów kominowych oraz szacowane ilości czyszczeń wskazane są w załączniku nr 1 (tabela 1, 2 i 4) do projektowanych postanowień umowy. 3. Zamówienie podzielone jest na 6 części. 4. Zamawiający na podstawie art. 91 ust. 1 ustawy określa, że jeden Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia.
Interne Kennung: NZ.231.008.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315410 Belüftungssysteminspektion, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle, 90915000 Ofen- und Kaminreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kominiarskich (we wszystkich trzech zakresach) w budynkach/lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach i zarządzanych przez Oddział Eksploatacji Budynków numer 1 KZGM w Katowicach (w skrócie EB-1). Rejon EB-1 obejmuje: Koszutkę, Dąb, Wełnowiec - Józefowiec, Bogucice. 2. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: nie dotyczy. 3. Szczegółowy opis i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wszelkie obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego, dla każdej części zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe określenie liczby budynków, lokali, adresów i czynności do wykonania w ramach danego zakresu zawierają załącznik nr 1 (tabela 1, 2, 3, 4) do projektowanych postanowień umowy (dla każdej części oddzielny plik). Załączniki te zawierają wykazy zgodne ze stanem na okres przygotowania zamówienia, które mogą ulec zmianie w trakcie jego realizacji. 4.Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług tj. dla każdej części zamówienia wszystkie zakresy i czynności przewidziane w zamówieniu podstawowym dla jednego cyklu świadczenia usług trwającego do 12 miesięcy (połowa ilości objętej zamówieniem podstawowym). Zasady oraz warunki świadczenia usług będą podobne jak w zamówieniu podstawowym. Zamawiający udzieli zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy na następujących warunkach: 1) wykonawca realizował dotychczasowe zamówienie w terminie i z należytą starannością, 2) wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż podstawowego, 3) strony w wyniku negocjacji uzgodnią istotne postanowienia umowy, w szczególności wynagrodzenie i termin wykonania nowego zamówienia. 5. Termin wykonania zamówienia 24 miesiące od dnia rozpoczęcia realizacji usług. Rozpoczęcie realizacji usług nastąpi od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż 13.03.2025 r.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kominiarskich (we wszystkich trzech zakresach) w budynkach/lokalach zarządzanych przez Oddział Eksploatacji Budynków numer 2 KZGM w Katowicach (w skrócie EB-2). Rejon-EB 2 obejmuje: Giszowiec, Dąbrówkę Małą, Szopienice – Burowiec, Janów – Nikiszowiec. 2. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: nie dotyczy. 3. Szczegółowy opis i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wszelkie obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego, dla każdej części zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe określenie liczby budynków, lokali, adresów i czynności do wykonania w ramach danego zakresu zawierają załącznik nr 1 (tabela 1, 2, 3, 4) do projektowanych postanowień umowy (dla każdej części oddzielny plik). Załączniki te zawierają wykazy zgodne ze stanem na okres przygotowania zamówienia, które mogą ulec zmianie w trakcie jego realizacji. 4.Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług tj. dla każdej części zamówienia wszystkie zakresy i czynności przewidziane w zamówieniu podstawowym dla jednego cyklu świadczenia usług trwającego do 12 miesięcy (połowa ilości objętej zamówieniem podstawowym). Zasady oraz warunki świadczenia usług będą podobne jak w zamówieniu podstawowym. Zamawiający udzieli zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy na następujących warunkach: 1) wykonawca realizował dotychczasowe zamówienie w terminie i z należytą starannością, 2) wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż podstawowego, 3) strony w wyniku negocjacji uzgodnią istotne postanowienia umowy, w szczególności wynagrodzenie i termin wykonania nowego zamówienia. 5. Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia rozpoczęcia realizacji usług. Rozpoczęcie realizacji usług nastąpi od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż 13.03.2025 r.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kominiarskich (we wszystkich trzech zakresach) w budynkach/lokalach zarządzanych przez Oddział Eksploatacji Budynków numer 3 KZGM w Katowicach (w skrócie EB-3). Rejon EB-3 obejmuje: Koszutkę, Osiedle Paderewskiego – Muchowiec, Śródmieście, Załęże, Zawodzie. 2. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: nie dotyczy. 3. Szczegółowy opis i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wszelkie obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego, dla każdej części zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe określenie liczby budynków, lokali, adresów i czynności do wykonania w ramach danego zakresu zawierają załącznik nr 1 (tabela 1, 2, 3, 4) do projektowanych postanowień umowy (dla każdej części oddzielny plik). Załączniki te zawierają wykazy zgodne ze stanem na okres przygotowania zamówienia, które mogą ulec zmianie w trakcie jego realizacji. 4.Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług tj. dla każdej części zamówienia wszystkie zakresy i czynności przewidziane w zamówieniu podstawowym dla jednego cyklu świadczenia usług trwającego do 12 miesięcy (połowa ilości objętej zamówieniem podstawowym). Zasady oraz warunki świadczenia usług będą podobne jak w zamówieniu podstawowym. Zamawiający udzieli zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy na następujących warunkach: 1) wykonawca realizował dotychczasowe zamówienie w terminie i z należytą starannością, 2) wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż podstawowego, 3) strony w wyniku negocjacji uzgodnią istotne postanowienia umowy, w szczególności wynagrodzenie i termin wykonania nowego zamówienia. 5. Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia rozpoczęcia realizacji usług. Rozpoczęcie realizacji usług nastąpi od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż 22.03.2025 r.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kominiarskich (we wszystkich trzech zakresach) w budynkach/lokalach zarządzanych przez Oddział Eksploatacji Budynków numer 4 KZGM w Katowicach (w skrócie EB-4). Rejon-EB 4 obejmuje: Brynów – Osiedle Zgrzebnioka, Osiedle Paderewskiego – Muchowiec, Śródmieście, Załęska Hałda – Brynów. 2. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: nie dotyczy. 3. Szczegółowy opis i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wszelkie obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego, dla każdej części zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe określenie liczby budynków, lokali, adresów i czynności do wykonania w ramach danego zakresu zawierają załącznik nr 1 (tabela 1, 2, 3, 4) do projektowanych postanowień umowy (dla każdej części oddzielny plik). Załączniki te zawierają wykazy zgodne ze stanem na okres przygotowania zamówienia, które mogą ulec zmianie w trakcie jego realizacji. 4.Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług tj. dla każdej części zamówienia wszystkie zakresy i czynności przewidziane w zamówieniu podstawowym dla jednego cyklu świadczenia usług trwającego do 12 miesięcy (połowa ilości objętej zamówieniem podstawowym). Zasady oraz warunki świadczenia usług będą podobne jak w zamówieniu podstawowym. Zamawiający udzieli zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy na następujących warunkach: 1) wykonawca realizował dotychczasowe zamówienie w terminie i z należytą starannością, 2) wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż podstawowego, 3) strony w wyniku negocjacji uzgodnią istotne postanowienia umowy, w szczególności wynagrodzenie i termin wykonania nowego zamówienia. 5. Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia rozpoczęcia realizacji usług. Rozpoczęcie realizacji usług nastąpi od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż 13.03.2025 r.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jestobejmuje świadczenie usług kominiarskich (we wszystkich trzech zakresach) w budynkach/lokalach zarządzanych przez Oddział Eksploatacji Budynków numer 5 KZGM w Katowicach (w skrócie EB-5). Rejon EB-5 obejmuje: Kostuchnę, Ligotę - Panewniki, Piotrowice - Ochojec, Murcki, Osiedle Paderewskiego – Muchowiec, Podlesie, Śródmieście, Załęska Hałda – Brynów, Zarzecze. 2. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: nie dotyczy. 3. Szczegółowy opis i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wszelkie obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego, dla każdej części zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe określenie liczby budynków, lokali, adresów i czynności do wykonania w ramach danego zakresu zawierają załącznik nr 1 (tabela 1, 2, 3, 4) do projektowanych postanowień umowy (dla każdej części oddzielny plik). Załączniki te zawierają wykazy zgodne ze stanem na okres przygotowania zamówienia, które mogą ulec zmianie w trakcie jego realizacji. 4.Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług tj. dla każdej części zamówienia wszystkie zakresy i czynności przewidziane w zamówieniu podstawowym dla jednego cyklu świadczenia usług trwającego do 12 miesięcy (połowa ilości objętej zamówieniem podstawowym). Zasady oraz warunki świadczenia usług będą podobne jak w zamówieniu podstawowym. Zamawiający udzieli zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy na następujących warunkach: 1) wykonawca realizował dotychczasowe zamówienie w terminie i z należytą starannością, 2) wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż podstawowego, 3) strony w wyniku negocjacji uzgodnią istotne postanowienia umowy, w szczególności wynagrodzenie i termin wykonania nowego zamówienia. 5. Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia rozpoczęcia realizacji usług. Rozpoczęcie realizacji usług nastąpi od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż 13.03.2025 r.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kominiarskich (we wszystkich trzech zakresach) w budynkach/lokalach zarządzanych przez Oddział Eksploatacji Budynków numer 6 KZGM w Katowicach (w skrócie EB-6). Rejon EB-6 obejmuje: Osiedle Tysiąclecia, Załęże, Dąb, Osiedle Witosa, Śródmieście, Wełnowiec – Józefowiec, Załęska Hałda - Brynów. 2. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: nie dotyczy. 3. Szczegółowy opis i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym wszelkie obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego, dla każdej części zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe określenie liczby budynków, lokali, adresów i czynności do wykonania w ramach danego zakresu zawierają załącznik nr 1 (tabela 1, 2, 3, 4) do projektowanych postanowień umowy (dla każdej części oddzielny plik). Załączniki te zawierają wykazy zgodne ze stanem na okres przygotowania zamówienia, które mogą ulec zmianie w trakcie jego realizacji. 4.Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług tj. dla każdej części zamówienia wszystkie zakresy i czynności przewidziane w zamówieniu podstawowym dla jednego cyklu świadczenia usług trwającego do 12 miesięcy (połowa ilości objętej zamówieniem podstawowym). Zasady oraz warunki świadczenia usług będą podobne jak w zamówieniu podstawowym. Zamawiający udzieli zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy na następujących warunkach: 1) wykonawca realizował dotychczasowe zamówienie w terminie i z należytą starannością, 2) wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania nowego zamówienia niż podstawowego, 3) strony w wyniku negocjacji uzgodnią istotne postanowienia umowy, w szczególności wynagrodzenie i termin wykonania nowego zamówienia. 5. Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od dnia rozpoczęcia realizacji usług. Rozpoczęcie realizacji usług nastąpi od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż 27.03.2025 r.
Interne Kennung: Część 6