499071-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wołów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z ich transportem ze stacji przeładunkowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wołów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z ich transportem ze stacji przeładunkowej
Beschreibung„Przedmiotem zamówienia jest transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z Gminy Wołów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Transport i zagospodarowanie dotyczy odpadów uprzednio odebranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych przywiezionych do stacji przeładunkowej oraz przyjętych w PSZOK. Zadaniem Wykonawcy będzie transport odpadów komunalnych z punktu przeładunkowego i PSZOK znajdujących się przy ulicy Rawickiej 16 w Wołowie do wskazanej przez Wykonawcę instalacji w celu zagospodarowania odpadów komunalnych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 (niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne) odebrane z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów w sposób zapewniający odzysk surowców wtórnych znajdujących się w masie odpadów zmieszanych i poddanie ich procesom recyklingu.
BeschreibungZagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 (niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne) odebrane z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów w sposób zapewniający odzysk surowców wtórnych znajdujących się w masie odpadów zmieszanych i poddanie ich procesom recyklingu.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 (Odpady ulegające biodegradacji) odebrane z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów w procesie R3 oraz przyjętych w PSZOK
BeschreibungCzęść nr 2 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 (Odpady ulegające biodegradacji) odebrane z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów w procesie R3 oraz przyjętych w PSZOK
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe ) oraz odpady o kodzie 15 01 02 (Opakowania z tworzyw sztucznych) w sposób zapewniający odzysk i poddanie ostatecznemu procesowi recyklingu R3 odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz z PSZOK.
BeschreibungCzęść nr 3 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe ) oraz odpady o kodzie 15 01 02 (Opakowania z tworzyw sztucznych) w sposób zapewniający odzysk i poddanie ostatecznemu procesowi recyklingu R3 odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz z PSZOK.
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 07, 20 01 02 (Szkło, opakowania ze szkła) w sposób zapewniający odzysk i poddanie procesom recyklingu R5 odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz przyjętych w PSZOK.
BeschreibungCzęść nr 4 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 07, 20 01 02 (Szkło, opakowania ze szkła) w sposób zapewniający odzysk i poddanie procesom recyklingu R5 odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz przyjętych w PSZOK.
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 01, 20 01 01 (Papier, opakowania z papieru i tektury) w sposób zapewniający odzysk i poddanie ostatecznemu procesowi recyklingu R3 odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz przyjętych w PSZOK.
BeschreibungCzęść nr 5 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 01, 20 01 01 (Papier, opakowania z papieru i tektury) w sposób zapewniający odzysk i poddanie ostatecznemu procesowi recyklingu R3 odebranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Wołów oraz przyjętych w PSZOK.
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 (Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06), 17 01 02 (Gruz ceglany), 17 01 01 Odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, przyjętych w PSZOK.
BeschreibungCzęść nr 6 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 01 07 (Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06), 17 01 02 (Gruz ceglany), 17 01 01 Odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, przyjętych w PSZOK.
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) przyjętych w PSZOK.
BeschreibungCzęść nr 7 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) przyjętych w PSZOK.
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 10, 20 01 11 (odzież i tekstylia) przyjętych w PSZOK.
BeschreibungCzęść nr 8 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 10, 20 01 11 (odzież i tekstylia) przyjętych w PSZOK.
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 35*, 20 01 36 Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki oraz zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 przyjętych w PSZOK
BeschreibungCzęść nr 9 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 35*, 20 01 36 Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki oraz zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 przyjętych w PSZOK
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 31*, 20 01 32 , 20 01 23*, 20 01 27 oraz 20 01 28, 20 01 33*, 20 01 34 , Zużyte opony, 20 01 21*, odpady oznakowane indeksem górnym w postaci gwiazdki „*” , ex 20 01 99 przyjętych w PSZOK.
BeschreibungCzęść nr 10 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 31*, 20 01 32 (przeterminowane leki), 20 01 23* (urządzenia zawierające freony), 20 01 27 oraz 20 01 28 (Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27), 20 01 33*, 20 01 34 (Baterie i akumulatory), Zużyte opony, 20 01 21* (Lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć), odpady oznakowane indeksem górnym w postaci gwiazdki „*” (Inne odpady, w tym niebezpieczne wydzielone ze strumienia odpadów komunalnych), ex 20 01 99 (odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych, powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki) przyjętych w PSZOK.