2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
Beschreibung: Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 242637-2026
Interne Kennung: 6/usł./2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku Nr 1 – Opis Przedmiotu Zamówienia i Załączniku Nr 2 – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamowienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy