499119-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Wykonywanie usług konserwacji nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Koszarowej 6 C-N, 8 A-L, 8 M, N, P we Wrocławiu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług konserwacji nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Koszarowej 6 C-N, 8 A-L, 8 M, N, P we Wrocławiu.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług konserwacji nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Koszarowej 6 C-N, 8 A-L, 8 M, N, P we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung077.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonywanie usługi konserwacji nieruchomości zabudowanej położonej w obszarze działania Oddziału Terenowego Dolnośląskiego przy ul. Koszarowej 6 C-N, 8 A-L, 8 M, N, P we Wrocławiu.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi konserwacji nieruchomości zabudowanej położonej w obszarze działania Oddziału Terenowego Dolnośląskiego przy ul. Koszarowej 6 C-N, 8 A-L, 8 M, N, P we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.