2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale sanitare Programul Național de Boli Cardiovasculare: defibrilatoare implantabile tricamerale (CRT-D)
Beschreibung: Procedura este inițiată pentru asigurarea cu materiale sanitare/ dispozitive medicale pentru tratarea pacienților internați în cadrul Spitalului Clinic de Recuperare Cluj-Napoca. Grupul ţintă sunt pacienţii cu afecţiuni cardiologice tratați în cadrul Programului Național de Boli Cardiovasculare. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4288063_2026_PAAPD1631519
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Defibrilatoare implantabile (CRT-D) (sistem complet) Caracteristicile sunt prezentate în caietul de sarcini. Cantitate minimă/ cantitate maximă estimată contract subsecvent : 1/ 4 (buc); Cantitate minimă/ cantitate maximă estimată acord- cadru: 70 /100 (buc); Valoare minimă/ valoare maximă estimată contract subsecvent: 36.000/144.000 (lei); Valoare minimă/ valoare maximă estimată acord-cadru: 2.520.000/ 3.600.000 (lei).
Interne Kennung: 1