2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst cyclisch boombeheer: snoei en vervanging van bomen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Snoeiwerkzaamheden aan bomen • Verwijderen bomen • Verwijderen stobben • Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden • Planten bomen, inclusief nazorg • Groeiplaatsinrichting • Werkzaamheden vanuit calamiteiten (b.v. stormschade), meldingen, klachten • Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De maximale omvang van de Opdracht bedraagt in totaal (beide percelen bij elkaar opgeteld) ongeveer €15.000.000,- exclusief btw voor een looptijd van 7 jaar.
Interne Kennung: 633340
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst behoudt de gemeente Venlo zich het recht voor om de Opdracht als volgt te wijzigen: • Indien de Opdrachtnemer een nadere opdracht onder de Overeenkomst niet kan uitvoeren, heeft de gemeente Venlo de mogelijkheid de betreffende nadere opdracht te gunnen aan de Opdrachtnemer van het andere perceel of aan een derde. • Indien voor een perceel de Overeenkomst niet verlengd wordt omdat de Opdrachtnemer zijn te leveren prestaties niet (meer) kan leveren en/of niet nakomt, kan gemeente Venlo ervoor kiezen de Opdracht te gunnen aan de Opdrachtnemer van het andere perceel voor de resterende looptijd van de Overeenkomst. • Opdrachtnemer behoudt zich het recht voor om projecten en/of grootschalige deelopdrachten middels een (Europese) aanbesteding in de markt te zetten.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 633340
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77340000 Tree pruning and hedge trimming
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: