2. Verfahren
Verfahren
Titel: Varovný informační systém města Jeseník
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka varovného a informačního systému sloužícího k současnému zvukovému informování obyvatelstva na území města Jeseníku vč. jeho místních částí. Předmět plnění je spolufinancován prostřednictvím Operačního programu životní prostředí (OPŽP) ve výzvě č. 48 „Protipovodňová opatření“ v rámci projektu „Varovný informační systém města Jeseník“, reg. č. projektu: CZ.05.01.03/05/23_048/0003188. Konkrétně se jedná o dodávku řešení zahrnující následující komponenty: 1) Řídící pracoviště s obousměrným digitálním přenosem (1 ks) 2) Elektrocentrála (1 ks) 3) Rádiový převaděč s datovým prostupem (1 ks) 4) Koncové prvky ozvučení (soubor) 5) Elektronická siréna – typ I (4 ks) 6) Elektronická siréna – typ II (1 ks) 7) Komponenty pro napojení na JSVV (soubor) 8) Instalační a implementační práce spojené s uvedenými dodávkami 9) Záruční servis a podpora v délce 60 měsíců 10) Pozáruční servis a podpora (v rámci vyhrazené změny závazku) Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací a nastavením spojeným s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem a zaškolení zaměstnanců zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční servis a podpora dodaného řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: JESE-VIS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90714100 Umweltinformationssysteme, 31620000 Elektrische Akustik- oder Optiksignalgeräte, 45316200 Installation von Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávky, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější v případě jeho nedostupnosti a za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny. Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ, která se může týkat rozsahu dodávek a služeb, a to zejména z důvodů měření skutečně provedeného množství plnění dodávek a služeb a/nebo změny technologie nebo materiálů. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost použít jednací řízení bez uveřejnění v souladu s ust. § 100 odst. 3 ZZVZ pro poskytnutí nových služeb (pozáručního servisu) vybraným dodavatelem, a to za podmínky, že cena nových služeb – pozáručních servisních prací nepřevýší 30 % předpokládané hodnoty této veřejné zakázky. Doba pro poskytnutí nových služeb se stanovuje na dobu 5 let ode dne ukončení poskytování záručního servisu. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny je 1 485 900 Kč bez DPH. Obsah služeb je podrobně vymezen v položkovém rozpočtu a návrhu Smlouvy o dílo. V případě, že by zadavatel požadoval změny technologie nebo materiálů dle ust. § 100 odst. 1 ZZVZ, upraví se přiměřeně těmto změnám i doba realizace odpovídající rozsahu provedených změn. Objednatel si dále vyhrazuje právo na změnu termínu protokolárního předání a převzetí plnění nebo jeho části a termínu zkušebního provozu plnění, a to v případě, že bude požadovat dodatečné, objektivní, nepředvídané práce, dodávky a služby, které nebyly obsaženy v zadávacích podmínkách, a to po dobu nezbytně nutnou. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.