2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reclamemast A4 Kaag en Braasem
Beschreibung: De opdracht betreft een concessie voor het plaatsen, onderhouden en exploiteren van een Reclamemast op een stuk grond langs de A4. 1 Reclamemast
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1