499190-2026 - Wettbewerb
Estland – Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung – Rakendusuuringu „Marjakasvatuse potentsiaal ammendatud turbaaladel ja muudel turbaaladel: erinevate kultuuride võrdlus ning kliima- ja keskkonnamõjude hindamine“ läbiviimine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rakendusuuringu „Marjakasvatuse potentsiaal ammendatud turbaaladel ja muudel turbaaladel: erinevate kultuuride võrdlus ning kliima- ja keskkonnamõjude hindamine“ läbiviimine
Beschreibung: Hanke eesmärk on läbi viia rakendusuuring, et hinnata erinevate marjakultuuride kasvatamise potentsiaali ammendatud turbaaladel ja muudel turbaaladel Eesti tingimustes. Uuringu eesmärk on välja selgitada Eesti tingimustes turbamaadel erinevate marjakultuuride kasvatamise potentsiaal, määrata kriteeriumid ja sobivaimad alad marjakasvatuse arendamiseks ning hinnata marjakasvatuse tervikmõju, arvestades keskkonna- ja kliimamõjusid, toidujulgeolekut ning pikaajalisi kohustusi. Rakendusuuringu läbiviimiseks on toetusega eraldatud 375 000 eurot koos käibemaksuga, millest 372 000 eurot rakendusuuringu läbiviimiseks ning 3000 eurot uuringu tulemuste avalikuks tutvustamiseks kahel korral. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313402-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000