2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór operatora na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie gminy Grębocice
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy - autobusowy. Linia komunikacyjna: Linia I (28 km) Grębocice – Retków – Bucze – Szymocin – Żabice – Rzeczyca – Trzęsów – Retków – Grębocice Linia II (23,5 km) Grębocice – Retków – Proszówek – Krzydłowice – Grodziszcze – Stara Rzeka – przystanek Proszyce – Retków – Grębocice Linia III (13 km) Grębocice –Kwielice – Obiszów – Duża Wólka – Świnino – Wilczyn - Grębocice (charakter i ilość usług lub określenie potrzeb i wymogów
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy bezpośredniej o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy - autobusowy. Linia komunikacyjna: Linia I (28 km) Grębocice – Retków – Bucze – Szymocin – Żabice – Rzeczyca – Trzęsów – Retków – Grębocice Linia II (23,5 km) Grębocice – Retków – Proszówek – Krzydłowice – Grodziszcze – Stara Rzeka – przystanek Proszyce – Retków – Grębocice Linia III (13 km) Grębocice –Kwielice – Obiszów – Duża Wólka – Świnino – Wilczyn - Grębocice