See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu telekomunikacyjnego w Gminie Olsztyn
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia dotyczy modernizacji systemu telekomunikacyjnego dla Gminy Olsztyn i składa się z zakresu podstawowego (gwarantowanego) oraz z zakresu objętego prawem opcji. 2. Zakres podstawowy przedmiotu Umowy obejmuje dostawę Systemu Telefonii Stacjonarnej w technologii VoIP (zwanego w dalszej części SWZ „Systemem”), na który składają się urządzenia, oprogramowanie oraz czynności określone ust. 3 – 4 poniżej(zwane w dalszej części SWZ„urządzeniami” i „oprogramowaniem”), ich instalację oraz wsparcie serwisowe, realizowane przez okres 162 tygodni. 3. W ramach podstawowego przedmiotu Umowy Wykonawca w terminie 6 tygodni dostarczy Zamawiającemu: 1) Następujące urządzenia i oprogramowanie: i) Serwer Telekomunikacyjny Podstawowy i Zapasowy, ii) Bramy SBC (Session Border Controller) w ilości 2 szt., iii) System Zapowiedzi Głosowych, iv) System Zarządzania, v) System Taryfikacji, vi) System Nagrywania Rozmów, vii) System Obsługi Infolinii, viii) Standardowe Aparaty IP wraz z zasilaczami, ix) Zaawansowane Aparaty IP wraz z zasilaczami, x) Przystawki do Aparatów IP, 2) Licencje na Aplikację typu Softphone wraz z aplikacjami oraz Licencje na użytkowników wewnętrznych IP i) Licencje na użytkowników IP w ilości 850 szt. z możliwością rozbudowy do minimum 12 000 użytkowników IP. 3) Podłączenie Systemu do łącz miejskich: i) Łącza do sieci SIP (Session Initiation Protocol), ii) 60 kanałów SIP do każdej z dwóch lokalizacji redundantnych modułów sterujących, iii) 60 kanałów SIP do „sieciowania” dwóch systemów telekomunikacyjnych, iv) Możliwość rozbudowy o trakty SIP o łącznej przepustowości minimum 5 000 jednoczesnych połączeń, 4) Wymaganą liczbę patchcordów cat.6 do podłączenia aparatów IP do sieci Ethernet i komputerów, 5) Przeprowadzi warsztaty dla administratorów systemu. 4. Będzie świadczył wsparcie serwisowe dla Systemu przez okres 156 tygodni od daty odbioru Systemu. W ramach wsparcia Wykonawca wykona wdrożenie systemu oraz dokona instalacji punktów końcowych Systemu w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego w terminie nie dłuższym niż 26 tygodni od daty podpisania umowy. 5. W ramach zamówienia prawa opcji Wykonawca dokona: 1) rozszerzenia wsparcia serwisowego przedmiotu zamówienia na okres kolejnych 104 tygodni od daty zakończenia poprzedniego okresu, zachowując jego ciągłość; 2) dostarczenia standardowych aparatów IP wraz z zasilaczami w ilości maksymalnie 1000 sztuk. Łączny maksymalny okres obowiązywania umowy wyniesie 266 tygodni (zamówienie podstawowe oraz zakres objęty prawem opcji). 6. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 765692-2025
Interne Kennung: CIUWO.232.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa skrócenia terminu: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy o 5 dni niż termin określony w art. 138 ust. 1 w związku ze spełnieniem przesłanek określonych w art. 138 ust. 4 tj. składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia prawa opcji Wykonawca dokona: 1) rozszerzenia wsparcia serwisowego przedmiotu zamówienia na okres kolejnych 104 tygodni od daty zakończenia poprzedniego okresu, zachowując jego ciągłość; 2) dostarczenia standardowych aparatów IP wraz z zasilaczami w ilości maksymalnie 1000 sztuk. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ. Warunki uruchomienia opcji oraz poszczególne terminy jej realizacji zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.