2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku orientačních testů na detekci omamných a psychotropních látek ze slin a potu
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky orientačních testů na detekci omamných a psychotropních látek ze slin a potu. Celkem se předpokládá odběr 550.000 balení testů.
Vorherige Bekanntmachung: 43833-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38544000 Geräte zum Aufspüren von Rauschgift
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PPR-34736/ČJ-2022-990640