49923-2025 - Ergebnis
Niederlande – Immobiliendienste – Beheer opvanglocaties gemeente Amsterdam
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBeheer opvanglocaties gemeente Amsterdam
BeschreibungBeheer van de opvanglocaties van gemeente Amsterdam. Perceel 1 betreft het sociaal beheer, en perceel 2 het facilitair beheer. Per perceel willen we drie contractanten.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
TitelSociaal beheer
BeschreibungHet sociaal beheer van de opvanglocaties van gemeente Amsterdam. Een toelichting op sociaal beheer is beschreven in de Leidraad en het Programma van Eisen.
Interne KennungT90647
LosLOT-0002
TitelFacilitair beheer
BeschreibungHet facilitair beheren van de opvanglocaties van gemeente Amsterdam. Een verdere toelichting op Facilitair beheer staat in de Leidraad en het Programma van Eisen.