2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open House Collectieve Zorgvoorziening - Tussentijdse openstelling
Beschreibung: Tussentijdse openstelling voor de Open House procedure voor Collectieve Zorgvoorzieningen voor Werkgeversvereniging Samenwerkende Gemeentelijke Organisaties (WSGO), Vereniging het Interprovinciaal Overleg (IPO), Vereniging werken voor waterschappen (Vwvw), Werkgeversvereniging Samenwerkende Veiligheidsregio's (WVSV) en Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG). Zie aanbestedingsdocumenten Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tussentijdse openstelling voor de Open House procedure voor Collectieve Zorgvoorzieningen voor Werkgeversvereniging Samenwerkende Gemeentelijke Organisaties (WSGO), Vereniging het Interprovinciaal Overleg (IPO), Vereniging werken voor waterschappen (Vwvw), Werkgeversvereniging Samenwerkende Veiligheidsregio's (WVSV) en Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG). Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1