2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Molenlanden - Salarisverwerking
Beschreibung: Salarisverwerking • het uitvoeren van salarisruns op basis van aangeleverde mutaties; • het verwerken van mutaties, zowel handmatig als via workflows, en het genereren van de bijbehorende output; • het leveren van salarisinformatie aan HR en Financiën; • het opstellen van betaalopdrachten. Wet- en regelgeving • het doorvoeren van cao-wijzigingen en fiscale wijzigingen; • het borgen van de juiste toepassing van relevante wet- en regelgeving. Aangiften • het verzorgen van pensioen- en fondsaangiften; • het uitvoeren van relevante fiscale aangiften. Jaarwerk • het uitvoeren van werkzaamheden in het kader van de jaarafsluiting;• het verzorgen van jaaropgaven en relevante rapportages. Rapportages en controles • het leveren van rapportages ter ondersteuning van HR, Financiën en interne controles; • het ondersteunen bij controles en steekproeven. Support • het beantwoorden van vragen van medewerkers van de gemeente Molenlanden; -
Interne Kennung: IBMN-2026-MOL-MR-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung, 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IBMN-2026-MOL-MR-001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79211110 Payroll management services
Additional classification (cpv): 75100000 Administration services, 79631000 Personnel and payroll services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1