2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO26-4222 - Raamovereenkomst voor levering van licenties, implementatie, onderhoud en consultancy voor een Applicant Tracking Systeem voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven
Beschreibung: QMMO26-4222 - Raamovereenkomst voor levering van licenties, implementatie, onderhoud en consultancy voor een Applicant Tracking Systeem voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven
Interne Kennung: QMMO26-4222
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1