499314-2026 - Ergebnis
Polen – Stromversorgung – Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej sp. z o.o. na czas nieoznaczony
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej sp. z o.o. na czas nieoznaczony
BeschreibungZamówienie obejmuje świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w taryfach C11, C21, B21, B23. Usługi o świadczenie dystrybucji energii będą realizowane w terminie od dnia 01.01.2026 r. na czas nieokreślony.
Interne KennungWKD10c-27-24/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001