2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a provoz odpadkových košů, stojanů na sáčky na psí exkrementy (včetně dodávání sáčků) na území MČ Praha 6
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v provozu, obsluze a údržbě odpadkových košů a stojanů na sáčky na psí exkrementy (PE) na území MČ Praha 6. Součástí plnění jsou dále doplňkové činnosti spočívající v instalaci, přemístění a dalších souvisejících pracích, které budou realizovány dle potřeby zadavatele. Výchozí rozsah plnění odpovídá přibližně 1000 ks odpadkových košů a 550 ks stojanů na sáčky na PE.
Interne Kennung: 598
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změny závazku ze smlouvy za podmínek a v rozsahu uvedeném v Příloze č. 2 ZD – Návrh smlouvy.