See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Informatyki i Sztucznej Inteligencji Politechniki Częstochowskiej (7 zadań)
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Informatyki i Sztucznej Inteligencji Politechniki Częstochowskiej (7 zadań) zgodnie z podziałem na następujące zadania: 1. Dostawa zdalnych przełączników KVM - 6 sztuk zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ. 2. Dostawa dysków 2TB - 15 sztuk zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ. 3. Dostawa 9 sztuk monitorów zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ. 4. Dostawa monitora interaktywnego wraz z uchwytem montażowym zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ. 5. Dostawa 1 sztuki monitora zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ. 6. Dostawa 2 sztuk identycznych komputerów przenośnych typu laptop zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ. 7. Dostawa 2 sztuk identycznych komputerów stacjonarnych, 8 sztuk klawiatur oraz 8 sztuk myszy komputerowych zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: RZ-DZP.261.5.2025.MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 31214100 Schalter, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30237400 Datenerfassungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zdalnych przełączników KVM - 6 sztuk
Beschreibung: Dostawa zdalnych przełączników KVM - 6 sztuk zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa dysków 2TB - 15 sztuk
Beschreibung: Dostawa dysków 2TB - 15 sztuk zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 9 sztuk monitorów
Beschreibung: Dostawa 9 sztuk monitorów zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa monitora interaktywnego wraz z uchwytem montażowym
Beschreibung: Dostawa monitora interaktywnego wraz z uchwytem montażowym zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa 1 sztuki monitora
Beschreibung: Dostawa 1 sztuki monitora zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa 2 sztuk identycznych komputerów przenośnych typu laptop
Beschreibung: Dostawa 2 sztuk identycznych komputerów przenośnych typu laptop zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa 2 sztuk identycznych komputerów stacjonarnych, 8 sztuk klawiatur oraz 8 sztuk myszy komputerowych
Beschreibung: Dostawa 2 sztuk identycznych komputerów stacjonarnych, 8 sztuk klawiatur oraz 8 sztuk myszy komputerowych zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237400 Datenerfassungszubehör