See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 281078-2026
Interne Kennung: DFP.271.10.2026.ADB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa usługa polegająca na całodobowej ochronie, dozorowaniu i monitorowaniu obiektów, bram wjazdowych i terenów zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.