See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 743863-2025
Interne Kennung: DZP.261.47.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0044
Titel: 44
Beschreibung: środek kontrastujacy do badań diagnostycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 44
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.
Los: LOT-0045
Titel: 45
Beschreibung: Pantoprazolum. Midazolamum. Ketoprofenum. Bisoprololi fumaras (...). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: 46
Beschreibung: Gentamicini sulfas. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: 47
Beschreibung: Ferrosi sulfas. Povidonum iodinatum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: 48
Beschreibung: Regorafenib (...). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: 49
Beschreibung: Sugammadexum. Amoxicillinum+ Acidum clavolanicum. Amoxicillinum. Levetiracetamum (...). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: 50
Beschreibung: Rosuvastatinum. Lercanidipini hydrochloridum. Eplerenonum. Telmisartanum + Hydrochlorothiazidum (...). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: 51
Beschreibung: Preparat przeznaczony do uzupełnienia diety (...). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: 52
Beschreibung: Klarowny preparat płynny na bazie maltodekstryn (...). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: 53
Beschreibung: Rituximabum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: 54
Beschreibung: METHOTREXATUM. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 54