See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 4. Wykonawca na wszystkie zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowane produkty farmaceutyczne/leki mogą być wprowadzone do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 5. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione produkty farmaceutyczne/leki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 51781-2025
Interne Kennung: DZ.282.02.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 2 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Fosfomycin 2g x 10 fiolek opakowanie 40,00
Interne Kennung: PAKIET 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na produkty farmaceutyczne/leki celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze.
Los: LOT-0021
Titel: 21 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 21 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 l.-asparaginicum L- ornithinum 5g / 10 ml x 10 ampułek opakowanie 30,00 2 Ornithine aspartate 3g x 30 saszetek opakowanie 30,00
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0036
Titel: 36 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 36 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Acidum tannicum substancja (tannina) g 50,00 2 Ammonii bromidum substancja g 200,00 3 Benzocainum substancja g 10,00 4 Kalium bromidum substancja g 200,00 5 Natrium bromatum subst g 200,00 6 Disodu fosforan dwunastowodny g 100,00 7 Sodu dwuwodorofosforan dwuwodny g 100,00 8 Natrium tetraboricum substancja g 200,00
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: 37 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 37 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Euceryna substancja 1kg opakowanie 40,00 2 Glicerol 85% płyn 1kg opakowanie 10,00 3 Glucose substancja a 75g opakowanie 300,00 4 Vaselinum album substancja 1kg opakowanie 40,00 5 Parafinum liquidum a 100g opakowanie 300,00 6 Lanolina substancja 500g opakowanie 50,00
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0047
Titel: 47 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 47 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Praziquantel 600mg x 6 tabl opakowanie 20,00 2 Ivermectine 3 mg x 4 tabl opakowanie 20,00
Interne Kennung: PAKIET 47
Los: LOT-0051
Titel: 51 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 51 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Chinina a 500mg/4ml opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 51
Los: LOT-0052
Titel: 52 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 52 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Tafenoquine 150mg x 2 kaps opakowanie 10,00
Interne Kennung: PAKIET 52
Los: LOT-0080
Titel: 80 SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Beschreibung: PAKIET NR 80 L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Anthithrombin III liof. Immuno + rozp. 1000 j fiolka 100,00
Interne Kennung: PAKIET 80