2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłanych gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych oraz konwojowanie wartości pieniężnych realizowanych w instytucjach i jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG
Beschreibung: Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłanych gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych oraz konwojowanie wartości pieniężnych realizowanych w instytucjach i jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG. CZĘŚĆ I: „Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej realizowanej w instytucjach i jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG oraz konwojowanie wartości pieniężnych w 11 WOG przez kwalifikowanych pracowników ochrony SUFO z bronią palną bojową oraz bez broni z środkami przymusu bezpośredniego.” Termin wykonania zamówienia w zakresie: 1) bezpośredniej stałej ochrony fizycznej z bronią od 20.10.2025 r. godzina 18.00 do 20.10.2026 r. godzina 18.00 dla nw. kompleksów wojskowych: a) m. Kruszyn gm. Sicienko, b) Bydgoszcz Jachcice, c) Bydgoszcz ul. Fabryczna 16, d) Bydgoszcz ul. Warszawska 10. 2) konwojowania wartości pieniężnych od 21.10.2025 r. godzina 8.00 do 20.10.2026 r. godzina 15.00 z kompleksu wojskowego 11 WOG Bydgoszcz ul. Gdańska 147 do wskazanego banku. CZĘŚĆ II: Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych w instytucjach/jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG przez kwalifikowanych pracowników ochrony SUFO bez broni z środkami przymusu bezpośredniego. Termin wykonania zamówienia w zakresie: 1) bezpośredniej stałej ochrony fizycznej realizowanej z środkami przymusu bezpośredniego od 20.10.2025 r. godzina 18.00 do 20.10.2026 r. godzina 18.00 dla nw. kompleksów wojskowych: 1. Bydgoszcz ul. Podchorążych 33, 2. Bydgoszcz ul. Szubińska 1, 3. Bydgoszcz ul. Gdańska 147 B, 4. Bydgoszcz ul. A. Kordeckiego 20-22, 5. Bydgoszcz ul. Sułkowskiego 52, 6. Bydgoszcz ul. Zygmunta Augusta 20A. 2) stałego dozoru sygnałów przesyłanych gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych od 20.10.2025 r. godzina 18.00 do 20.10.2026 r. godzina 18.00 dla nw. kompleksów wojskowych: 1. Bydgoszcz ul. Szubińska 1, 2. Bydgoszcz ul. Sułkowskiego 52, 3. Bydgoszcz ul. Bernardyńska 2.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: „Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej realizowanej w instytucjach i jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG oraz konwojowanie wartości pieniężnych w 11 WOG przez kwalifikowanych pracowników ochrony SUFO z bronią palną bojową oraz bez broni z środkami przymusu bezpośredniego.
Beschreibung: CZĘŚĆ I: „Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej realizowanej w instytucjach i jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG oraz konwojowanie wartości pieniężnych w 11 WOG przez kwalifikowanych pracowników ochrony SUFO z bronią palną bojową oraz bez broni z środkami przymusu bezpośredniego.” Termin wykonania zamówienia w zakresie: 1) bezpośredniej stałej ochrony fizycznej z bronią od 20.10.2025 r. godzina 18.00 do 20.10.2026 r. godzina 18.00 dla nw. kompleksów wojskowych: a) m. Kruszyn gm. Sicienko, b) Bydgoszcz Jachcice, c) Bydgoszcz ul. Fabryczna 16, d) Bydgoszcz ul. Warszawska 10. 2) konwojowania wartości pieniężnych od 21.10.2025 r. godzina 8.00 do 20.10.2026 r. godzina 15.00 z kompleksu wojskowego 11 WOG Bydgoszcz ul. Gdańska 147 do wskazanego banku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do Ogłoszenia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 30% wartości zamówienia podstawowego, w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na realizację zamówienia podstawowego, o której mowa w § 12 ust. 1 umowy. 2. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do niniejszej umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularze zamówienia. 3. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1. realizowane będzie na następujących zasadach: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 2) ceny jednostkowe świadczonych usług w ramach prawa opcji będą takie same jak zamówienia podstawowego; 4. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych w instytucjach/jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG przez kwalifikowanych pracowników ochrony SUFO bez broni z środkami przymusu be
Beschreibung: CZĘŚĆ II: Usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowanej w formie bezpośredniej, stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych w instytucjach/jednostkach wojskowych będących na zaopatrzeniu 11 WOG przez kwalifikowanych pracowników ochrony SUFO bez broni z środkami przymusu bezpośredniego. Termin wykonania zamówienia w zakresie: 1) bezpośredniej stałej ochrony fizycznej realizowanej z środkami przymusu bezpośredniego od 20.10.2025 r. godzina 18.00 do 20.10.2026 r. godzina 18.00 dla nw. kompleksów wojskowych: 1. Bydgoszcz ul. Podchorążych 33, 2. Bydgoszcz ul. Szubińska 1, 3. Bydgoszcz ul. Gdańska 147 B, 4. Bydgoszcz ul. A. Kordeckiego 20-22, 5. Bydgoszcz ul. Sułkowskiego 52, 6. Bydgoszcz ul. Zygmunta Augusta 20A. 2) stałego dozoru sygnałów przesyłanych gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych od 20.10.2025 r. godzina 18.00 do 20.10.2026 r. godzina 18.00 dla nw. kompleksów wojskowych: 1. Bydgoszcz ul. Szubińska 1, 2. Bydgoszcz ul. Sułkowskiego 52, 3. Bydgoszcz ul. Bernardyńska 2. 5. .Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1B do Ogłoszenia
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 30% wartości zamówienia podstawowego, w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na realizację zamówienia podstawowego, o której mowa w § 12 ust. 1 umowy. 2. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do niniejszej umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularze zamówienia. 3. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1. realizowane będzie na następujących zasadach: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 2) ceny jednostkowe świadczonych usług w ramach prawa opcji będą takie same jak zamówienia podstawowego; 4. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego