49942-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile für Hebe- und Fördermittel – Dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-29
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-29
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-29. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung355936-2025
Interne Kennung702501473
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419000 Teile für Hebe- und Fördermittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungMateriał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0026
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0027
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0028
Interne KennungZadanie nr 28
LosLOT-0029
Interne KennungZadanie nr 29
LosLOT-0030
Interne KennungZadanie nr 30
LosLOT-0031
Interne KennungZadanie nr 31
LosLOT-0032
Interne KennungZadanie nr 32