499428-2025 - Ergebnis
Polen – Neue Aktivkohle – Dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego dla ZUW Goczałkowice w ilości 420 m3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego dla ZUW Goczałkowice w ilości 420 m3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 420 m3 (dalej również „Produkt”) – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi transportem Wykonawcy. Miejsce realizacji dostaw: Zakład Uzdatniania Wody Goczałkowice, ul. Jeziorna 5, 43-230 Goczałkowice-Zdrój (PL22C) 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung268816-2025
Interne KennungFP/321/17/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 420 m3 – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi transportem Wykonawcy. Miejsce realizacji dostaw: Zakład Uzdatniania Wody Goczałkowice, ul. Jeziorna 5, 43-230 Goczałkowice-Zdrój (PL22C) 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji Zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.