2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intensivvårssängar
Beschreibung: Denna upphandling avser 15 st. intensivvårssängar för leverans till Region Örebro län, Område specialiserad vård. Upphandlingen omfattar även option på ytterligare 15 st. intensivvårdsängar till Region Örebro län, Område specialiserad vård samt option serviceutbildning.
Interne Kennung: MT2025-0063 / 25RS5758
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000