See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku (zwana dalej towarem), z podziałem na 6 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry poszczególnych części przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2 do SWZ– Formularze cenowe, stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 243326-2025
Interne Kennung: SZP3820–18/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. SPRZĘT JEDNORAZOWY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry poszczególnych części przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2 do SWZ– Formularze cenowe, stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. SPRZĘT JEDNORAZOWY
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: 6. SPRZĘT JEDNORAZOWY
Interne Kennung: PAKIET 6