2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen en onderhouden van de brandmeld- en ontruimingsinstallatie bij het Stedelijk Museum Breda
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europees/Nationaal openbare procedure conform de (gewijzigde) Aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft het ontwerpen, berekenen, leveren, monteren, bedrijfsvaardig opleveren, certificeren en onderhouden van de brandmeld- en ontruimingsinstallatie met bijkomende voorzieningen bij het Stedelijk Museum Breda, Boschstraat 22 te Breda. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten een overeenkomst te sluiten met een looptijd van tien (10) jaar met als ingangsdatum [datum] met een optie tot beëindiging/opzegging van de onderhoudsovereenkomst door Opdrachtgever na 5 jaar. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen
5. Los
Los: LOT-0000