See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje realizację w 2025 r. następujących zadań: 1. Zarządzanie zasobem nieruchomości gminy Lubin. 2. Zarządzanie cmentarzami komunalnymi gminy Lubin. 3. Utrzymanie terenów rekreacyjnych na terenie gminy Lubin. 4. Utrzymanie istniejącego oznakowania - tablic informacyjnych z nazwami ulic oraz numerami porządkowymi na terenie gminy Lubin. 5. Utrzymanie i pielęgnacja parków oraz terenów zielonych gminy Lubin. 6. Likwidacja dzikich wysypisk powstających na terenach stanowiących własność gminy Lubin. 7. Odbiór i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych na terenie gminy Lubin (stanowiących własność gminy Lubin). 8. Obsługa gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK). 9. Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych. 10. Utrzymanie elementów wyposażenia pasów drogowych dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych, tj. elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, wiaty przystankowe, elementy odwodnienia dróg. 11. Bieżące utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych polegające na sprzątaniu terenów pasów drogowych, koszeniu pasów drogowych, wycince zakrzewień z pasów drogowych. 12. Bieżące oraz cząstkowe naprawy dróg publicznych gminnych i dróg wewnętrznych.
Vorherige Bekanntmachung: 744664-2024
Interne Kennung: OR.271.50.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
5. Los
Los: LOT-0001