499505-2026 - Wettbewerb
Belgien – Aktenschrank – Openbare procedure voor de levering van archiefdozen voor permanente bewaring voor het Rijksarchief
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpenbare procedure voor de levering van archiefdozen voor permanente bewaring voor het Rijksarchief
BeschreibungDe huidige opdracht heeft als voorwerp de aankoop van archiefdozen voor permanente bewaring van documenten die bestemd zijn voor het Rijksarchief. Het gaat om archiefdozen in verschillende formaten.
Interne Kennung2026BAAD1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30193700 Aktenschrank
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026BAAD1-1
Interne Kennung1