See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyrobów medycznych, w tym: obłożenia i podkłady jednorazowe, w szczególności zestawy; środki opatrunkowe; wszczepialne wyroby medyczne; niewszczepialne wyroby medyczne i sprzęt jednorazowy; igły, strzykawki, wenflony; środki dezynfekcyjne; pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne oraz wielokrotnego użytku dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyrobów medycznych, w tym: obłożenia i podkłady jednorazowe, w szczególności zestawy; środki opatrunkowe; wszczepialne wyroby medyczne; niewszczepialne wyroby medyczne i sprzęt jednorazowy; igły, strzykawki, wenflony; środki dezynfekcyjne; pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne oraz wielokrotnego użytku dla Oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/37/05/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: MSB/PN/37/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Strzykawki okulistyczne
Beschreibung: Część nr 1 – Strzykawki okulistyczne
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Wyroby medyczne
Beschreibung: Część nr 2 – Wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Wyroby medyczne II – Filtry jednorazowego użytku
Beschreibung: Część nr 3 – Wyroby medyczne II – Filtry jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Wyroby medyczne III
Beschreibung: Część nr 4 – Wyroby medyczne III
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Wyroby medyczne IV
Beschreibung: Część nr 5 – Wyroby medyczne IV
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 – Specjalistyczny sprzęt jednorazowy neonatologiczny
Beschreibung: Część nr 6 – Specjalistyczny sprzęt jednorazowy neonatologiczny
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 – Wyroby medyczne V - Układy oddechowe
Beschreibung: Część nr 7 – Wyroby medyczne V - Układy oddechowe
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 – Wyroby medyczne VI - sprzęt jednorazowego użytku
Beschreibung: Część nr 8 – Wyroby medyczne VI - sprzęt jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 – Zestawy osobiste do laktatorów SYMPHONY będących w posiadaniu Zamawiającego, produkty sterylne gotowe do użycia
Beschreibung: Część nr 9 – Zestawy osobiste do laktatorów SYMPHONY będących w posiadaniu Zamawiającego, produkty sterylne gotowe do użycia
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10 – Biurety, worki do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Część nr 10 – Biurety, worki do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11 – Zestawy dla noworodków, opatrunki, osłona na mikroskop
Beschreibung: Część nr 11 – Zestawy dla noworodków, opatrunki, osłona na mikroskop
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12 – Nebulizator niskoobjętościowy, woda do inhalacji
Beschreibung: Część nr 12 – Nebulizator niskoobjętościowy, woda do inhalacji
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 13 – Stabilizator termoplastyczny, opatrunki uszne i nosowe, tampony uszne - wyroby medyczne
Beschreibung: Część nr 13 – Stabilizator termoplastyczny, opatrunki uszne i nosowe, tampony uszne - wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 14 – Wyroby medyczne VII - sprzęt jednorazowego użytku
Beschreibung: Część nr 14 – Wyroby medyczne VII - sprzęt jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 15 – Wyroby medyczne VIII - sprzęt jednorazowego użytku
Beschreibung: Część nr 15 – Wyroby medyczne VIII - sprzęt jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 16 – Obwody pandemiczne z filtrem do respiratora Philips
Beschreibung: Część nr 16 – Obwody pandemiczne z filtrem do respiratora Philips
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 17 – Cewniki, system bezigłowy - Kardiologia
Beschreibung: Część nr 17 – Cewniki, system bezigłowy - Kardiologia
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 18 – Worki Flexi Seal
Beschreibung: Część nr 18 – Worki Flexi Seal
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 19 – Pessar położniczy
Beschreibung: Część nr 19 – Pessar położniczy
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 20 – Sprzęt jednorazowego użytku dla Pracowni Tomografii Komputerowej
Beschreibung: Część nr 20 – Sprzęt jednorazowego użytku dla Pracowni Tomografii Komputerowej
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 21 – Kompresy włókninowe jałowe
Beschreibung: Część nr 21 – Kompresy włókninowe jałowe
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 22 – Rampy, linie do pomiaru krwawego ciśnienia, strzykawki, arterial kaniule, gazometria, pasek opaska do mocowania rurek tracheostomijnych i intubacyjnych
Beschreibung: Część nr 22 – Rampy, linie do pomiaru krwawego ciśnienia, strzykawki, arterial kaniule, gazometria, pasek opaska do mocowania rurek tracheostomijnych i intubacyjnych
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 23 – Korki dezynfekcyjne do łączników bezigłowych
Beschreibung: Część nr 23 – Korki dezynfekcyjne do łączników bezigłowych
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 24 – Materiały opatrunkowe
Beschreibung: Część nr 24 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 25 – Elektrody do czasowej stymulacji serca
Beschreibung: Część nr 25 – Elektrody do czasowej stymulacji serca
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 26 – Soczewki - wyroby medyczne
Beschreibung: Część nr 26 – Soczewki - wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 27 – Opatrunki pediatryczne
Beschreibung: Część nr 27 – Opatrunki pediatryczne
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 28 – Worki do diurezy godzinowej, sys. do kontroli zb. stolca, worki do moczu w systemie zamkniętym, stabilizator powieki oka
Beschreibung: Część nr 28 – Worki do diurezy godzinowej, sys. do kontroli zb. stolca, worki do moczu w systemie zamkniętym, stabilizator powieki oka
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 29 – Noże okulistyczne
Beschreibung: Część nr 29 – Noże okulistyczne
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 30 – Plaster włókninowy
Beschreibung: Część nr 30 – Plaster włókninowy
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 31 – Prowadnica, rurka tracheostomijna i inne wyroby med. - Laryngologia
Beschreibung: Część nr 31 – Prowadnica, rurka tracheostomijna i inne wyroby med. - Laryngologia
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 32 – Bezigłowy port do wielokrotnego wkłucia
Beschreibung: Część nr 32 – Bezigłowy port do wielokrotnego wkłucia
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 33 – Zestawy do perikardiocentezy
Beschreibung: Część nr 33 – Zestawy do perikardiocentezy
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 34 – Indżektor z kartridżem - Okulistyka
Beschreibung: Część nr 34 – Indżektor z kartridżem - Okulistyka
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 35 – Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Beschreibung: Część nr 35 – Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 36 – Osłony na aparaturę medyczną
Beschreibung: Część nr 36 – Osłony na aparaturę medyczną
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 37 – Bakteriobójcza folia chirurgiczna
Beschreibung: Część nr 37 – Bakteriobójcza folia chirurgiczna
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 38 – Sterylne jednorazowe dreny brzuszne
Beschreibung: Część nr 38 – Sterylne jednorazowe dreny brzuszne
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 39 – Barwne podwieszki naczyniowe
Beschreibung: Część nr 39 – Barwne podwieszki naczyniowe
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 40 – Oprzyrządowanie dermatomu, wiertarki ortopedycznej firmy Aesculap
Beschreibung: Część nr 40 – Oprzyrządowanie dermatomu, wiertarki ortopedycznej firmy Aesculap
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 41 – Kateter moczowodowy Pigtail
Beschreibung: Część nr 41 – Kateter moczowodowy Pigtail
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 42 – Pojemnik z formaliną – system zamknięty
Beschreibung: Część nr 42 – Pojemnik z formaliną – system zamknięty
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 43 – System ciśnieniowego płukania ran
Beschreibung: Część nr 43 – System ciśnieniowego płukania ran
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 44 – Valvulotom
Beschreibung: Część nr 44 – Valvulotom
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 45 – Ostrza medyczne jednorazowe
Beschreibung: Część nr 45 – Ostrza medyczne jednorazowe
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 46 – Worki do ileostomii
Beschreibung: Część nr 46 – Worki do ileostomii
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 47 – Zestawy do tamowania krwawienia z przewodu pokarmowego
Beschreibung: Część nr 47 – Zestawy do tamowania krwawienia z przewodu pokarmowego
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 48 – Sprzęt endoskopowy: nasadki, pętle, szczypce, sonda, butelka na wodę, zawory, siatki
Beschreibung: Część nr 48 – Sprzęt endoskopowy: nasadki, pętle, szczypce, sonda, butelka na wodę, zawory, siatki
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 49 – Worek na filtrat
Beschreibung: Część nr 49 – Worek na filtrat
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 50 – Preparaty do automatycznego procesu mycia i dezynfekcji instrumentarium medycznego oraz endoskopowego
Beschreibung: Część nr 50 – Preparaty do automatycznego procesu mycia i dezynfekcji instrumentarium medycznego oraz endoskopowego
Interne Kennung: Część nr 50