2. Verfahren
Verfahren
Titel: Databeheer LMVW
Beschreibung: Sinds 2018 wordt de plancapaciteit in de woningbouwplannen in Nederland geïnventariseerd. Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening (VRO) doet deze inventarisatie samen met Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en Interprovinciaal Overleg (IPO). De gegevens uit deze inventarisatie worden door VRO gebruikt om samen met de provincies en gemeenten te sturen op de woningbouw. De inventarisatie staat bekend als de Landelijke Monitor Voortgang Woningbouw (LMVW). Ten behoeve van deze inventarisatie leveren alle gemeenten via de provincies op planniveau informatie over hun woningbouwplannen bij een landelijke beheerder. Hierover zijn afspraken gemaakt in een dataprotocol en in basisset. De ambitie is de huidige LMVW-dataset meer te gaan ontsluiten en gegevens uit bestaande databronnen in te laden in de LMVW. Hierbij past het te zoeken naar een beheerder die deze taken gaat uitvoeren. Vandaar de aanbesteding van de beheertaak. €1.000.000,-
Interne Kennung: 201865002.345.003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het implementeren van de wensen.
2. Procedure
Procedure
Title: Databeheer LMVW
Internal identifier: 201865002.345.003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72322000 Data management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het implementeren van de wensen.
499526-2026 - Mededinging
Nederland – Gegevensbeheerdiensten – Databeheer LMVW
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Databeheer LMVW
Interne identificatiecode: 201865002.345.003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72322000 Gegevensbeheerdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het implementeren van de wensen.