See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Wrocław na terenie Wrocławia oraz gmin Czernica, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Siechnice i Kobierzyce.
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Wrocław na terenie Wrocławia oraz gmin Czernica, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Siechnice i Kobierzyce w ilości około 7 083 859 wozokilometrów. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie następujących usług publicznego transportu zbiorowego: 1) przewozowych na strefowych liniach autobusowych (903, 907, 909, 913, 920, 927L, 927P, 933, 947) i normalnych liniach autobusowych (612); 2) dystrybucji biletów w imieniu i na rzecz Zamawiającego na strefowych liniach autobusowych (w przypadku objęcia dystrybucji biletów na liniach strefowych systemem Urbancard Wrocławska Karta Miejska Wykonawca będzie zwolniony z tego obowiązku); 3) zorganizowania i wdrożenia automatycznego systemu rejestracji: a) punktualności kursowania i jakości usług przewozowych; b) pracy przewozowej; c) zliczania pasażerów; d) zasilania Repozytorium Danych ITS informacjami pochodzącymi z autobusów poprzez interfejs komunikacyjny.
Interne Kennung: ZP/PN/83/2020/WTR
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Wrocław na terenie Wrocławia oraz gmin Czernica, Żórawina, Kąty Wrocławskie, Siechnice i Kobierzyce w ilości około 7 083 859 wozokilometrów. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie następujących usług publicznego transportu zbiorowego: 1) przewozowych na strefowych liniach autobusowych (903, 907, 909, 913, 920, 927L, 927P, 933, 947) i normalnych liniach autobusowych (612); 2) dystrybucji biletów w imieniu i na rzecz Zamawiającego na strefowych liniach autobusowych (w przypadku objęcia dystrybucji biletów na liniach strefowych systemem Urbancard Wrocławska Karta Miejska Wykonawca będzie zwolniony z tego obowiązku); 3) zorganizowania i wdrożenia automatycznego systemu rejestracji: a) punktualności kursowania i jakości usług przewozowych; b) pracy przewozowej; c) zliczania pasażerów; d) zasilania Repozytorium Danych ITS informacjami pochodzącymi z autobusów poprzez interfejs komunikacyjny. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy wraz z załącznikami stanowiący załącznik nr 10 do SIWZ. 3. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia, tj.: wykonywanie przewozów na liniach objętych zamówieniem. Wykonawca w formularzu ofertowym oświadcza, że w trakcie trwania umowy będzie dysponowali 4 autobusami dodatkowymi o parametrach nie gorszych niż określone w SIWZ. 4. Zamawiający wymaga, aby czynności kierowania autobusem były wykonywane wyłącznie przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę.