2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programma leiderschapsontwikkeling UMC Utrecht
Beschreibung: Dit betreft een niet openbare aanbesteding voor leiderschapsontwikkeling van het UMC Utrecht. UMC Utrecht wenst één integraal programma voor leiderschapsontwikkeling in de transformatie. Het programma verbindt leiderschap, gedragsontwikkeling en bedrijfsvoering samen in één programma waarin kennis, vaardigheden en leren in de praktijk elkaar voortdurend versterken. Hiermee wordt gebouwd aan een gezamenlijke leiderschapstaal en een consistente manier van leidinggeven en samenwerken die past bij de ambities van het UMC Utrecht.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: ZIe leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80510000 Spezialausbildung, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80532000 Managementausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0000