2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa oraz montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy do 360kW na zadaszeniach parkingów wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej o mocy do 360kW na zadaszeniach parkingów wraz z infrastrukturą towarzyszącą, z wyłączeniem wykonania unieczynnienia istniejącego przyłącza nn w miejscowości Rostworowo dla zasilania zajezdni autobusowej znajdującej się przy ul. Rokietnicka 106, dz. nr 54/13.
Interne Kennung: 2.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31681500 Aufladegeräte, 31712331 Photovoltaische Zellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. 1. zakres przedmiotu zamówienia objęty zamówieniem podstawowym: a) Sieci kablowe zewnętrzne; b) Rozdzielnice, szafy, fundamenty pod ładowarki; c) Instalacja fotowoltaiczna ETAP I (konstrukcja nr 1); d) Konstrukcja zadaszenia fotowoltaicznego ETAP I (konstrukcja nr 1); e) Prace towarzyszące (ETAP I). 2. zakres przedmiotu zamówienia objęty zamówieniem w ramach prawa opcji: a) Instalacja fotowoltaiczna ETAP II (konstrukcja nr 2); b) Konstrukcja zadaszenia fotowoltaicznego ETAP II (konstrukcja nr 2); c) Prace towarzyszące (ETAP II). Szczegółowy zakres prac objęty zamówieniem podstawowym oraz prawem opcji został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – przedmiar robót.