2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderdelen Bovenbouw Huisvuilwagens
Beschreibung: De Opdrachtnemer is in staat om onderdelen te leveren voor diverse merken huisvuilwagens (bovenbouw) te weten Geesink, Terberg, VDL, Zoeller, Haller en toebehoren die nodig zijn voor het laden van huisvuil. ca. 70.000,-- per jaar
Interne Kennung: RMN-2026-011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie inschrijfleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie inschrijfleidraad
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie inschrijfleidraad
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RMN-2026-011
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: zie inschrijfleidraad
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34900000 Miscellaneous transport equipment and spare parts
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: zie inschrijfleidraad
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
Options:
Description of the options: zie inschrijfleidraad