See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego, za określone miesięczne wynagrodzenie, w okresie 24 miesięcy, tj. od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r., usług w zakresie emisji sygnałów programu radiowego ( przez 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku ) ze stacji nadawczych UKF-FM zlokalizowanych w miejscowościach: Chrzelice, Brzeg, Głubczyce, Olesno, Namysłów, Paczków i Wysoka – w miejscu i z parametrami technicznymi określonymi w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia, do niniejszej specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 299764-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228000 Dienstleistungen des Übertragens von Fernseh- und Hörfunksendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM” CZEŚĆ I: CHRZELICE
Interne Kennung: ZP-T-2/2026 CZEŚĆ I:CHRZELICE
Los: LOT-0002
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM” CZEŚĆ II:BRZEG
Interne Kennung: ZP-T-2/2026 CZEŚĆ II:BRZEG
Los: LOT-0003
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM” CZEŚĆ III:GŁUBCZYCE
Interne Kennung: ZP-T-2/2026 CZEŚĆ III:GŁUBCZYCE
Los: LOT-0004
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM” CZEŚĆ IV: OLESNO
Interne Kennung: ZP-T-2/2026 CZEŚĆ IV: OLESNO
Los: LOT-0005
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM” CZEŚĆ V: PACZKÓW
Interne Kennung: ZP-T-2/2026 CZEŚĆ V: PACZKÓW
Los: LOT-0006
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM” CZEŚĆ VI: NAMYSŁÓW
Interne Kennung: ZP-T-2/2026 CZEŚĆ VI:NAMYSŁÓW
Los: LOT-0007
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUG EMISJI PROGRAMU RADIOWEGO UKF-FM” CZEŚĆ VII: WYSOKA
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego, za określone miesięczne wynagrodzenie, w okresie 24 miesięcy, tj. od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r., usług w zakresie emisji sygnałów programu radiowego ( przez 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku ) ze stacji nadawczych UKF-FM zlokalizowanych w miejscowości Wysoka.
Interne Kennung: ZP-T-2/2026 CZEŚĆ VII:WYSOKA